Aktywuj Płatności Shoper
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Jak czyścić srebro - poradnik krok po kroku 0
Jak czyścić srebro - poradnik krok po kroku

Srebro jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej cenionych metali szlachetnych na świecie. Jednak, jak wiele innych metali, ma ono tendencję do ciemnienia i matowienia w wyniku oddziaływania z powietrzem i zanieczyszczeniami. Dlatego niezwykle ważne jest, aby wiedzieć, jak prawidłowo czyścić srebro i utrzymać je dzięki temu w doskonałym stanie. W tym wpisie omówimy kroki, które pomogą Ci zachować Twoją srebrną biżuterię z Mennicy Świdnickiej w nieskazitelnej kondycji.

czytaj całość »
Wpływ kolorów na psychikę człowieka 0
Wpływ kolorów na psychikę człowieka

Wpływ kolorów na psychikę człowieka

Czy kolory, jakimi się otaczasz, mogą sprawić, że poczujesz się lepiej (lub gorzej…)? Czy mogą zwiększyć Twoją pewność siebie? Czy dzięki nim możesz wydać się bardziej tajemnicza, przekonująca albo profesjonalna? I w końcu - czy odpowiednio dobrane barwy mogą poprowadzić Cię wprost do zwycięstwa, wpływając dodatnio na Twoją motywację i chęć do działania? O wpływie kolorów na psychikę człowieka przeczytasz w dzisiejszym wpisie - zapraszamy do lektury.

 

 

czytaj całość »
Kolory modne jesienią 2023 0
Kolory modne jesienią 2023

Kolory modne jesienią 2023

W tym roku mamy do czynienia z podręcznikową wręcz wersją polskiej złotej jesieni - całkiem sporo słońca i ciepła, stosunkowo umiarkowany wiatr, a do tego cała paleta barw liści na drzewach i pod drzewami. Szkoda byłoby zmarnować taką okazję i stać się częścią “szarego tłumu” - nie chce tego chyba nikt (no, może poza osobami trudniącymi się szpiegostwem…). Jeśli zatem chcesz wiedzieć, jakie kolory biżuterii modne są jesienią 2023 i naprawdę efektownie się wyróżnić, przeczytaj nasz dzisiejszy wpis. 

 

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl