O Nas

 

 

 


MENNICA ŚWIDNICKA – MARKA CENIONA W CAŁEJ EUROPIE

 „Miłość do piękna to smak. Tworzenie piękna to sztuka” 

Ralph Waldo Emerson 

 

Mennica Świdnicka to rodzinne przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i sprzedażą biżuterii. Jesteśmy firmą, która na rynku działa już ponad dwie dekady (dokładnie od roku 1997). Oferujemy wysokiej jakości wyroby z wysokiej próby złota i srebra, dodatkowo zdobione markowymi austriackimi kryształami Swarovski Elements®. 

Przez lata nasze produkty spotkały się z uznaniem klientów zarówno na rynku polskim, jak i w innych krajach Europy. 

Tym, co jeszcze nas wyróżnia jest nasze wieloletnie doświadczenie w branży – w końcu produkcją i sprzedażą biżuterii zajmowaliśmy się jeszcze w poprzednim wieku… 

 Kilkaset wzorów i nawet 20 nowości na kwartał Srebrna i złota biżuteria Mennicy Świdnickiej adresowana jest głównie do kobiet, w każdej praktycznie grupie wiekowej. 

Nasi klienci mają w czym wybierać. W zależności od sezonu mamy dla nich przygotowane od 200 do nawet 300 różnych wzorów. 

Co więcej, w każdym kolejnym kwartale wypuszczamy na rynek około 20 nowości. Każdy bez problemu znajdzie więc dla siebie takie produkty, które pasować będą do jego stylu, konkretnej kreacji, a nawet nastroju. 

Wśród wyróżniających się wzorów, które stały się absolutnymi hitami, wymienić możemy m.in. „Serce Oceanu”, „Drzewka Szczęścia”, a także modele biżuterii z bardzo uniwersalnym i przyciągającym wzrok symbolem nieskończoności. Perfekcyjnie dopracowane, wysokiej jakości wyroby Projektując srebrną i złotą biżuterię w Mennicy Świdnickiej, stawiamy na nowoczesne wzornictwo. Inspiracją są dla nas aktualne trendy w świecie mody, ale też opinie naszych klientów. 

Dokładamy wszelkich starań, by zaoferować im wysoką jakość za przystępną cenę. Nad każdym nowym produktem pracujemy co najmniej kilka tygodni, wprowadzając w nim kolejne ulepszenia. Jesteśmy orędownikami piękna. Wierzymy, że biżuteria, podobnie jak ubiór czy perfumy, powinna być spójna z osobowością właściciela. 

Właśnie dlatego stawiamy na różnorodność formy i kolorystyki naszych wyrobów. Złoto i srebro wysokiej próby, a także przepiękne kryształy Swarovski Elements® sprawiają, że nasi klienci otrzymują to, co w dzisiejszych czasach jest tak bardzo cenne: wybór. 

Wygodne, bezpieczne i zawsze udane zakupy Głównym kanałem sprzedaży wyrobów Mennicy Świdnickiej jest internet. Przez lata istnienia naszej firmy do perfekcji dopracowaliśmy takie elementy jak proces pakowania i zabezpieczania naszej biżuterii, jej sprawna wysyłka, a także doskonała obsługa klienta. 

Osoby, które nabyły u nas choć jeden produkt, zwykle wracają po kolejne. Wiele z nich twierdzi, że tylko u nas wybór biżuterii jest na tyle szeroki, iż bez problemu znajdują coś ekskluzywnego nie tylko dla siebie, ale również dla swoich bliskich. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl